Ürünler

2000 yılından itibaren elektrik sektöründe; üretim, ithalat ve yurt içi toptan satış faaliyetleri sürdüren Erk Mühendislik, Karaköy’de kurulmuştur. Artan kapasitesi ve üretim hacmi sebebiyle, üretim ve depolama alanlarını Okmeydanı’na, genel merkezini ise Perpa Ticaret Merkezi’ne taşımıştır. 2000 m² depolama ve üretim sahasına sahiptir. Momentum ve Impact markaları altında; elektrik, otomasyon, kumanda ve aydınlatma alanları başta olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle üretim gerçekleştirmekte, yurtiçi satışlarının yanı sıra ithalat ve ihracat faaliyetleri de yürütmektedir.

 

Erk Mühendislik, ürün çeşitliliği ve alanında yarattığı ilkler ile Türkiye'de sektöründe önde gelen firmalar arasındadır. Dünya ve Avrupa kalite standartlarını hedeflemekte, CE normları, EMC ve LVD direktifleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm Türkiye'de, yaygın satış ağı ve yüksek marka bilinirliği ile Türkiye sanayisinin ve ihracatının temelini oluşturan makine imalatı, endüstriyel tesisler, fabrikalar, asansör uygulamaları, alçak gerilim ve dağıtım, elektrik panosu imalatı gibi alanlarda dünya standartlarındaki ürünleri ile sektörüne katkı sunmaktadır. 

 

Sürdürülebilir kalite ve hizmet anlayışı ile dünya pazarında yerini alan Erk Mühendislik tecrübe ve başarısını e-ticaret platformlarına da taşıyarak, günümüzün tüm teknolojik gelişmelerini yakından takip etmekte, deneyimli kadrosuyla müşterilerine çözüm odaklı ve daima en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Kurulduğu günden günümüze, hedeflerini gerçekleştirmek için çalışan, sektöründe birçok alanda lider olan Erk mühendislik sizlere en iyi ürün kalitesini ve hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır. 

 

Vizyon

Türkiye ve dünya çapında, standart kalite ve güven ilkesini benimseyen, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini en kıymetli değer kabul eden, sektöründe yarattığı fark ile rakipleri için öncü olan, her zaman ileriyi hedefleyen ve daha iyisini gözeten lider bir firmadır.

 

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde önemseyerek; yüksek kalitede, zamanında ve en düşük maliyetle hizmet sunan, geniş ürün yelpazesiyle toplumun her kesimine hitap eden, etik değer ve sorumluluklarının bilincinde, güçlü teknolojik alt yapısı ile dünya standartlarında sürdürülebilir üretim ve kalite anlayışıyla, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir firma olmaktır.

 

Değerlerimiz

Çalışanlarımızın iş güvenliğini, yetkinliğini ve gelişimini en üst düzeyde tutarak, müşterilerimizin taleplerine en hızlı ve doğru çözümleri üretip, teknoloji ve bilimin etkin kullanımını sağlayarak; etik değerlere, topluma ve çevreye karşı yüksek sorumluluk bilinci taşımaktır.

Uyarı

Kapat